Nasze Stowarzyszenie ma już 10 lat. Przez ten czas nabraliśmy setki doświadczeń, pokonaliśmy wiele barier dzięki oddanym rodzinom, przyjaciołom, darczyńcom, wolontariuszom oraz instytucjom wrażliwym na potrzeby naszych podopiecznych.

5 października, w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury mieliśmy okazję świętować wspólnie stowarzyszeniowe urodziny. Przybyło mnóstwo ważnych gości, którzy obdarzyli nas ciepłymi słowami, życzeniami, deklaracjami dalszego wsparcia. Radosne spotkanie pozwoliło nam odwdzięczyć się ww. za ich dobro, poświęcony czas, przekazane środki.

Krystyna, Ilona oraz wdzięczna grupa podopiecznych przekazali statuetki i dyplomy szerokiemu gronu wspierających. Nie zabrakło także róż, oraz ciepłego komentarza do każdego z naszych wyróżnień.


Po części oficjalnej zaprosiliśmy na część artystyczną. Na początku przed publicznością wystąpiła Marysia Nogaj. Niewidoma artystka zaprezentowała trzy kompozycje – w tym dwie własnego autorstwa „Bal” i „Złota Perła”. Po jej krótkim koncercie na scenie powitaliśmy Dariusza Malejonka i jego córkę Aleksandrę. Razem wykonali kilka wrażliwych, akustycznych utworów idealnie dopasowanych do klimatu jubileuszowego spotkania. Nie zabrakło motywujących komentarzy artysty.

Była część oficjalna, była część koncertowa a na urodzinach nie mogło zabraknąć także tortu i tradycyjnego „Sto lat”. Świętowaliśmy we wspaniałym towarzystwie, mamy jeszcze większą motywację i radość z tego co robimy. Dziękujemy Wam Wszystkim!

Kimkolwiek jesteś bądź dobry – Abraham Lincoln

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia: TUTAJ